Breaking News

Najem

Po uzyskaniu niezbędnych dokumentów możemy przystąpić do ubiegania się o dzierżawę. Warto wiedzieć, że każda umowa najmu to umowa długoterminowa, dlatego nie należy obawiać się jej spłaty w terminie. Ważne jest tylko, aby umowa zawierała ograniczenie czasowe – w przypadku najmu na czas określony datę rozpoczęcia należy określić w momencie podpisywania umowy najmu.

Małe mieszkania

W przypadku małych mieszkań najlepiej wybrać nieruchomość, która ma kilka lub kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych. Im mniejsza jednostka, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że znajdziemy dla nas odpowiedniego programistę.

Koszty leasingu są zwykle dużo niższe niż w przypadku typowych kredytów budowlanych. Koszt wynajmu jest również znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnych kredytów bankowych.

Warto zaznaczyć, że banki nie traktują małych mieszkań jako ryzykownych. Uważają, że takie mieszkania deweloper kupi znacznie szybciej niż mieszkania za kilka tysięcy. I to prawda, im dłuższy cykl deweloperski, tym częściej można znaleźć dewelopera małych mieszkań. Nawet jeśli nie są wyjątkowo atrakcyjne, dość szybko zdobywają popularność. Istotne jest tylko to, aby nieruchomość tego typu znajdowała się w strefie zabudowy najbliższej drogi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *