Breaking News

Nowoczesne wnętrza

Wszystkie nowe budynki, nowoczesne i nie tylko, powinny starać się odzwierciedlać aktualne trendy w architekturze, a także podkreślać ich indywidualne walory. Niestety praktyka retro-wyposażania architektonicznego, poza nieco mniej okropną przebudową i renowacją, bardzo często kojarzona jest głównie z minimalistycznym i modernistycznym stylem.

Iglice jakie wybrać budownictwo

Budowa nowoczesnych budynków, tzw. architektury iglastej, zajęła już wiele lat. Jest to związane z tzw. iglicami, z tym, że budowane są ze szkła, w przeciwieństwie do zwykłych, kwadratowych okien. Iglice charakteryzują się wieloma cechami, w tym zastosowaniem wolnowiszących ścian osłonowych i sufitowych, kombinacją różnych kształtów i proporcji przeszklenia (kombinacje ogólne i kolorystyczne).

Do https://grayseo.pl/kontakt/ podstawowych rodzajów przeszkleń należą: przeszklenia prostokątne (zwane również przeszkleniami) stosowane w nowych budynkach obiektów zabytkowych lub artystycznych, w tym m.in. konstrukcje szklane i kamienne, tarasy i balkony, a także przeszklenia tarasów .

Rodzaj przeszklenia w przestrzeni, która ma być przeszklona, ​​nazywa się oszkleniem. Światło zbierane jest w postaci glurów, a promienie służą m.in. do wykańczania budynków w tzw. Stylach dekoracyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *