Breaking News

Rekuperatory Thessla Green – zamów w sklepie COMFORT Technology

Thessla Green to jeden z liderów w produkcji systemów wentylacyjnych w Polsce. Jego rekuperatory to sprawdzony wybór dla najbardziej wymagających użytkowników, gdy kluczowe znaczenie mają energooszczędność, wydajność i wygodne sterowanie!

Wydajne wymienniki ciepła

Thessla Green oferuje rekuperatory wykorzystujące zaawansowane wymienniki ciepła o konstrukcji krzyżowo-przeciwprądowej, które osiągają sprawność na poziomie do 98%.

Zastosowanie najlepszych dostępnych na rynku podzespołów powoduje, że każdy rekuperator Thessla Green może zaoferować maksymalną jakość, oszczędność oraz efektywność w wymianie ciepła.

Idealne latem i zimą

Korzystanie z rekuperatorów Thessla Green jest wygodne o każdej porze roku, ponieważ wykorzystują one automatyczny bypass.

Pozwala on na schłodzenie powietrza bez potrzeby stosowania osobnych kaset letnich, co wpływa korzystnie na komfort w pomieszczeniach i zmniejsza wymagania związane z eksploatacją.

Sterowanie z użyciem automatyki

Każdy rekuperator Thessla Green projektowany jest z naciskiem na komfortową obsługę, dzięki czemu korzystanie z niego jest bardzo proste i wygodne – nawet dla nowego użytkownika.

Rekuperatory tej marki wykorzystują nowoczesne panele sterujące i sterowniki jak np. panel dotykowy Air++, które bazują na zaawansowanej automatyce umożliwiającej precyzyjny dobór parametrów centrali rekuperacyjnej do bieżącej instalacji oraz aktualnych warunków pogodowych. Dodatkowym atutem jest możliwość sterowania rekuperacją on-line w przypadku zakupu sterownika AirMobile oraz istnieje możliwość sterowania rekuperatorem poprzez protokół ModBus w domu inteligentnym.

Praktyczne rozwiązania

Szereg użytecznych funkcjonalności powoduje, że rekuperatory Thessla Green są w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Wykorzystują one między innymi wytrzymałe i izolowane obudowy z EPP, wygodne w wymianie filtry, a także stosują nagrzewnicę wstępną, która uruchamia się automatycznie i zapobiega zamarzaniu wymiennika. W modelu Enthalpy z odzyskiem wilgoci producent jako jedyny zastosował nagrzewnicę wtórną której włączenie zimą zwiększa dodatkowo komfort poprzez dodatkowe podgrzanie powietrza nawiewanego.

Sklep internetowy COMFORT Technology dostępny pod adresem https://comforttechnology.pl oferuje szeroką gamę rekuperatorów sygnowanych marką Prodmax. Zobacz już teraz wszystkie dostępne modele i wybierz najlepszy sprzęt do rekuperacji dla siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *