Breaking News

Szkolenia otwarte – co to jest i dlaczego warto brać w tym udział?

Szkolenia otwarte to innowacyjna metoda pozyskiwania wiedzy oparta na wymianie doświadczeń i przemyśleń pomiędzy uczestnikami. Wiedzę i umiejętności nabywamy przez całe życie, nie ze wszystkich swoich atutów zdajemy sobie jednak sprawę i nie wszystkie z nich potrafimy efektywnie wykorzystać w życiu zawodowym. Odpowiednio dobrane szkolenia Cię do tego celu pozwalając Ci na poznanie metod i sposobów, dzięki którym inni jego uczestnicy wydobyli swój potencjał. Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu otwartym?

Szkolenia otwarte – przede wszystkim wiedza

Szkolenia otwarte nastawione są na wymianę myśli i doświadczeń jednak wciąż ich głównym celem pozostaje przekazanie wiedzy. W jaki sposób jest to osiągane? Poprzez wymianę własnymi doświadczeniami kursanci odkrywają innowacyjne sposoby podejścia do najróżniejszych zagadnień i trudności, które spotkali na swojej drodze. Dzięki temu, że szkolenia otwarte moderowane są przy udziale doświadczonego trenera wszelkie mogące sprzyjać napięciu zagadnienia są rozwiązywane, a uczestnicy mogą poznawać inne perspektywy ucząc się przy tym skutecznego ich wdrażania na przykładzie study case.

Otwarte szkolenia – nawiązywanie kontaktów

Otwarte szkolenia pozwalają nie tylko na pozyskanie wiedzy, ale również nawiązanie nowych znajomości. Pasjonaci wybranych zagadnień a także działający w najróżniejszych branżach kursanci wymieniają się między sobą własnymi przemyśleniami i doświadczeniami pozwalając pozostałym uczestnikom przyjrzeć się problematycznemu zagadnieniu. Dzięki współpracy i poznawaniu nowych metod pokonywania przeszkód zawiązują się nowe kontakty i relacje. Otwarte szkolenia prowadzone są przez specjalistów z najróżniejszych dziedzin i poruszają szeroki zakres zagadnień – od, wydawać by się mogło prostej, komunikacji, aż po zarządzanie zasobami ludzkimi oraz HR.

Co to jest szkolenie otwarte i czym kierować się przy jego wyborze?

Pragnąc odpowiedzieć na pytanie co to jest szkolenie otwarte należy przede wszystkim uświadomić sobie własne oczekiwania względem tego terminu. Dzięki swojej swobodnej i płynnej formie (stale jednak moderowanej przez trenera) szkolenie otwarte pozostawia dużą dowolność w zakresie swojego przebiegu. Poza dyskusją i wymianą myśli w jego trakcie grupa może partycypuje każdy uczestnik szkolenia, uczy również pracy zespołowej, która jest niezwykle ważna w innowacyjnych biznesach nastawionych na myślenie projektowe. Z pewnością na uwadze należy mieć jedno – szkolenie otwarte powinno być prowadzone przez doświadczonego i posiadającego wiedzę moderatora. Szkoleniowcy i trenerzy z powołania wspólnie tworzą zespół Berndson!

Szkolenia otwarte w mieście Warszawa

Prowadzone przez Berndson w mieście Warszawa szkolenia otwarte pozwalają na poznanie wydajnych technik sprzedażowych, dowiedzenie się jak zarządzać stresem i emocjami a także odkrycie sposobów na odpowiedzialne zarządzanie zespołem oraz ludźmi w organizacji. Oferowane przez firmę Berndson szkolenia otwarte w Warszawie odbywają się tak w formule stacjonarnej, jak i zdalne, dzięki czemu udział w nich można wziąć z dowolnego miejsca na ziemi. W najbliższym czasie odbywają się w mieście Warszawa szkolenia otwarte poruszające zagadnienia takie jak:

  • sztuka prezentacji i wystąpień publicznych,

  • komunikacja interpersonalna,

  • budowanie zespołu, współpraca i efektywna komunikacja,

  • negocjacje zakupowe

a także treningi managerskie. Sprawdź ofertę Berndson na stronie https://berndsn.pl/szkolenia-otwarte i zapisz się na najlepsze szkolenia otwarte!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *